Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Vítejte v internetovém obchodě www.ruzovykvet.cz

 

Jsme česká řemeslná manufaktura, která se zabývá výrobou květových vod, přírodních mýdel, aromaterapeutických vosků, svíček a dalších bylinných produktů. Složení všech našich výrobků je čistě přírodní. Hlavním předmětem výroby jsou květové vody a dále výrobky, jako jsou mýdla a šampuky, které naše květové vody ve velkém množství obsahují. Kolébkou květových vod je mezi jinými zeměmi především Francie, kde mají květové vody dlouhou tradici a používají se ve voňavkářském řemesle již od 16. století. Vyrábějí se destilací vodní parou z čerstvých plně rozkvetlých rostlin.

Naše produkty jsou šetrnou kosmetikou, jejíž složení je 100% přírodní. Některé výrobky obsahují živočišné složky (včelí vosk, kozí, ovčí a oslí mléko) a některé jsou čistě rostlinné, vhodné pro veganské domácnosti. Do mýdel nepoužíváme palmový tuk. Vedle růžové a levandulové vody, které představují klasiku mezi květovými vodami, jsme se rozhodli pro výrobu květových vod z našich českých bylinek, které jsou jemných vůní, bez alergenů a k pokožce velice šetrné, a to i u lidí velmi citlivých. Jedná se např. o měsíček lékařský, jitrocel kopinatý, břízu bělokorou, jetel luční, jahodník obecný či květ černého bezu. 

Do našich aromaterapeutických vosků, svíček a vonných závěsných vosků používáme pouze sójový vosk obohacený přírodními esenciálními oleji, které mají specifické terapeutické účinky na fyzické a duševní zdraví a navozují příjemné chvíle při relaxaci a odpočinku.

Hospodaříme na rodinných pozemcích a byliny pro výrobu si zde pěstujeme bez používání jakýchkoli chemických hnojiv a postřiků. Rostliny a stromy ošetřujeme vlastními bylinnými jíchami, kravským hnojem ze soukromé farmy, homeopatiky a speciálními přírodními preparáty vlastní výroby. Případné dodavatele surovin si pečlivě vybíráme. Byliny, které šetrně sbíráme ve volné přírodě, pocházejí z čisté přírody z okolí Kameniček,  které se nacházejí v CHKO Žďárské vrchy a v bezprostřední blízkosti Přírodní rezervace Volákův kopec. Náš sortiment může být ovlivněn sezónní výrobou.

Pro případné dotazy, rady při výběru a podněty nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře (v sekci Kontakty) nebo uvedeného e-mailu či telefonu.

K nákupu můžete využít náš e-shop nebo nás navštívit v obchodě při naší provozovně v Kameničkách (Kameničky 91, 53941 Kameničky - po domluvě).

Doufáme, že vás naše výrobky osloví a rádi se k nám budete vracet!

 

                                                                                                     

Reklamace a vrácení zboží

Přejete si zboží vyměnit, vrátit nebo reklamovat? Napište nám na info@ruzovykvet.cz a my vám zašleme patřičný formulář.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách nebo v hlavním horním menu.

Kontakty pro jakýkoli Váš dotaz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz